Искусство бывает разным

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Искусство бывает разным » На досуге » лор врач


лор врач

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Не могли бы вы порекомендовать лор-врача в Киеве? Ищу квалифицированного специалиста для решения проблем с органами слуха и дыхания.

2

Еще раз обратился к лор врач в Visium-Clinic, и опять получил высококвалифицированную помощь https://visium-clinic.com.ua/uslugi/otolaringologiya/ Врач быстро поставил диагноз, предложил эффективное лечение, и весь процесс был безболезненным. Очень рекомендую этого специалиста для решения проблем со здоровьем уха, горла и носа.

3

Мені здається, що останнім часом мій слух став менш чітким. Часто доводиться просити перепитувати. Де можна здати аудіотест, щоб перевірити, чи не час мені звернутися до лікаря за допомогою?

4

Турбота про здоров'я є невід'ємною частиною турботи про себе, і я зрозумів це особливо яскраво, коли зіткнувся з проблемою зі слухом. На роботі колеги часто звертали мою увагу на те, що я не реагую на телефонний дзвінок або не розумію, що там говорять. Це змусило мене замислитися над тим, що відбувається з моїм слухом. Том якщо є зниження слуху у дорослих тут можна пройти повне обстеження. Лікарі були дуже уважні та розуміючі. Тепер, завдяки їхній допомозі, я розумію причину проблеми та знаю, як з нею боротися.


Вы здесь » Искусство бывает разным » На досуге » лор врач